Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziennikarka bardzo bystra i operatywna.Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Śledż to super dziennikarka.Widziałam Panoramę.Panie Dyrektorze telewizji Lublin taka dziennikarka operatywna zasługuje na nagrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem w miarę obiektywnie. Dla mnie i moich znajomych Pani Wojewoda okazala się osobą niekompetentną na swym styanowisku. Mówiąc o konfabulacjach pod adresem starosty ukazuje swą bezsilność. Jej działanai zwłaszcza happening z chlebem to żenujący spektakl. Pochodzę z tamtych terenó mogę dać Pani Wojewodzie pare adresó które może jutro odwiedzić, ale oczywiście tego nie uczyni!! Ludzie na południu regionu ,ale też w stolicy województwa mówią stanowcze NIE takiemu posmiewisku! AAA Pani REdaktor, która wylała zimny prysznic na rozmówczynie, mim zdaniem zasługuje na nagrodę za odwagę BRAWO!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarka nie okazała szacunku swojemu gościowi szczególnie na ważnym stanowisku.Od razu ją zaatakowała.Sama agresja. To nie jest reality show.A pani dzieenikarka moze chciała się wykazać.Po co tyle agresji? To powinna być spokojna rozmowa. Pani wojewoda niestety też sie nie popisała,nie umie sie zachować w sytuacji stresowej. Ale to jest chyba nagonka polityczna zrobiona przez Ruch Palikota.Chcą ugrać kapitał .Po co oni tam byli?Po co? To jest sprawa miedzy wojewodą a starostą.Od tego jest droga służbowa.I dla wszystkich by to sie lepiej skończyło.Palikokoty to szkodniki,robią tylko awanturę. RUCH PALIKOTA POWINIEN ZOSTAĆ ZDLEGALIZOWANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy wszyscy chcecie od wojewodziny jak to przeciez naukowiec. Ona pirwszy raz w zyciu widziala plug wirnikowy to co sie dziwic. A tak nawiasem mowiac to dostala po glowie przez swoja nieudolnosc bo wsiok z Krasnegostawu napisal pismo i zadowolony ze wszystko zrobil a ona po prostu nie umie sie obronic. Niech sobie w Krasnymstawie kupia wirnik jak im zawiewa w zimie a nie pisza pisma i maja to gdzies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorze najpierw znajdź Lubelszczyznę i określ jej teren ze wskazaniem na mapie.Natomiast Pani Wojewoda w programie pierwszym radia o godz.8:15 poprawnie i rzeczowo mówiła i choć jestem krytyczny wobec niej,to muszą ją pochwalić za tą wypowiedź,zaś dziennikarz JZoń zrobił medialny szum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Izo jest Pani dobrą i miłą dziennikarką i postąpiła Pani słusznie. W penni profesjonalnie. A tej nienawistnej krowy znikąd Szołno - Koguc mają już serdecznie dosyć i mieszkańcy i jej współpracownicy! Kończ arogancka krowo działalność i wstydu oszczędź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem w TVN 24 spotkanie na żywo z panią wojewodą w terenie. Dwadzieścia minut pustej bezsensownej gadaniny, jak przystało na polityka mówić dużo, żeby nic nie powiedzieć. Jak choćby tekst, że powodem całego zamieszania miały być według pani wojewody intensywne opady śniegu. O ile mi wiadomo, to powodem był silny wiatr nawiewający śnieg z pól. Ale cóż? Damulka chyba wie lepiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Śledż to super dziennikarka.Widziałam Panoramę.Panie Dyrektorze telewizji Lublin taka dziennikarka operatywna zasługuje na nagrodę.
  Panie Dyrektorze Tomaszu Rakowski,powiem krótko pierwsza do zwolnienia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego został usunięty interesujący komentarz mówiący o wygranym przetargu przez firmę męża pani wojewody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie teraz będzie się domagała usunięcia pani Izy,z telewizji,duma została urażona.Brawo pani Izo,tak trzymać. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorze najpierw znajdź Lubelszczyznę i określ jej teren ze wskazaniem na mapie.Natomiast Pani Wojewoda w programie pierwszym radia o godz.8:15 poprawnie i rzeczowo mówiła i choć jestem krytyczny wobec niej,to muszą ją pochwalić za tą wypowiedź,zaś dziennikarz JZoń zrobił medialny szum.
Słuchałem tej wypowiedzi.Mówiła dużo a nie powiedziała nic. Cala jej uwaga skierowana była na obywatela który na jej prywatą (???) skrzynkę wysłał maila ,ze jest odcięty od świata. Dzielne służby wojewody stwierdziły ,ze nieodśnieżony odcinek znajduje się na prywatnej drodze do domu(radiosłuchaczom kazała sobie wyobrazić , jak ten dom wygląda).Wytężyłem cala wyobraźnie i przed oczami przelatywały mi i rudery i pałace , tylko niech mi kto powie co ma piernik do wiatraka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że wojewoda chciała podać dane o przejezdności dróg. Jak wiemy jest ona specjalistką od lotów śmigłowcem więc nie dotyczą ją dolegliwości zasypanych dróg.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można obejrzeć tego wydania panoramy na stronie internetowej ??? Na odtwarzaczu pojawia się komunikat: "przepraszamy, materiał niedostępny". Cenzura ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy nikt nie widział że to była manipulacja.ostrzał pytan do wojewody? Zastanawia też fakt udziału parti palikota.zadnej innej. Ponadto dziennikarz telewizji lublin był rzecznikiem prasowym wojewody?teraz juz nie jest.od niedawna.i jest z powrotem w telewizji lublin.czy odszedł sam czy został wyrzucony?bo jak został wyrzucony to moze byc zemsta za jego namową.nadarzyla sie okazja do zemsty na wojewodzie.wszystko jest grubymi nicmi szyte. jeszcze nikt z powody zimy nie chcial odwolywac wojewody.i nie wlanczala sie w to zadna partia polityczna.to troche daje do myslenia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie jest nagonka na wojewode?dziennikarz telewizji lublin kamil smerdel byl rzecznikiem prasowym wojewody.a od niedawna juz nie jest.sam sie zwolnil czy zostal wyrzucony? wrocil do telewizji lublin i moze chce sie zemscic za zwolnienie z pracy? to jestgrubymi nicmi szyte? i dlaczego ruch palikota pojechal do hrubieszowa?nigdy tam nie byl a teraz nagle zobaczyl ze jest hrubieszow?gdzie byl wczesniej? nie dajmy sie manipulowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można obejrzeć tego wydania panoramy na stronie internetowej ??? Na odtwarzaczu pojawia się komunikat: "przepraszamy, materiał niedostępny". Cenzura ??
Tak i wielki spisek.... Materiał na stronie śmiga jak ta lala, ale pewnie cała Lubelszczyzna knuje za plecami koguta xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem wczorajszą Panoramę i uważam,ze zachowanie Pani redaktor prowadzącej było niestosowne. Na początku w kilku pytaniach czy stwierdzeniach machając kartami udowadniała nieudolność Wojewody i brak reakcji. Opierał to  na podstawie relacji starosty hrubieszowskiego. Wojewoda musiała prostować wypowiedzi starosty. Potem dziennikarka zadała pytanie, na które już nie chciała zadanej pogłębionej odpowiedzi, przerywając wypowiedź  Wojewody. Bardzo niestosowne zachowanie. Nie zajmuję się polityką, ale odebrałem zachowanie dziennikarki prowadzącej Panoramę z niesmakiem. Po co zapraszać Wojewodę, jeśli nie da się jej wypowiedzieć. Totalny brak taktu.
 
Oglądałem wczorajszą Panoramę i uważam,ze zachowanie Pani redaktor prowadzącej było niestosowne. Na początku w kilku pytaniach czy stwierdzeniach machając kartami udowadniała nieudolność Wojewody i brak reakcji. Opierał to  na podstawie relacji starosty hrubieszowskiego. Wojewoda musiała prostować wypowiedzi starosty. Potem dziennikarka zadała pytanie, na które już nie chciała zadanej pogłębionej odpowiedzi, przerywając wypowiedź  Wojewody. Bardzo niestosowne zachowanie. Nie zajmuję się polityką, ale odebrałem zachowanie dziennikarki prowadzącej Panoramę z niesmakiem. Po co zapraszać Wojewodę, jeśli nie da się jej wypowiedzieć. Totalny brak taktu.
Czy to nie jest nagonka na wojewode?dziennikarz telewizji lublin kamil smerdel byl rzecznikiem prasowym wojewody.a od niedawna juz nie jest.sam sie zwolnil czy zostal wyrzucony? wrocil do telewizji lublin i moze chce sie zemscic za zwolnienie z pracy? to jestgrubymi nicmi szyte? i dlaczego ruch palikota pojechal do hrubieszowa?nigdy tam nie byl a teraz nagle zobaczyl ze jest hrubieszow?gdzie byl wczesniej? nie dajmy sie manipulowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem wczorajszą Panoramę i uważam,ze zachowanie Pani redaktor prowadzącej było niestosowne. Na początku w kilku pytaniach czy stwierdzeniach machając kartami udowadniała nieudolność Wojewody i brak reakcji. Opierał to  na podstawie relacji starosty hrubieszowskiego. Wojewoda musiała prostować wypowiedzi starosty. Potem dziennikarka zadała pytanie, na które już nie chciała zadanej pogłębionej odpowiedzi, przerywając wypowiedź  Wojewody. Bardzo niestosowne zachowanie. Nie zajmuję się polityką, ale odebrałem zachowanie dziennikarki prowadzącej Panoramę z niesmakiem. Po co zapraszać Wojewodę, jeśli nie da się jej wypowiedzieć. Totalny brak taktu.
Czy to nie jest nagonka na wojewode?dziennikarz telewizji lublin kamil smerdel byl rzecznikiem prasowym wojewody.a od niedawna juz nie jest.sam sie zwolnil czy zostal wyrzucony? wrocil do telewizji lublin i moze chce sie zemscic za zwolnienie z pracy? to jestgrubymi nicmi szyte? i dlaczego ruch palikota pojechal do hrubieszowa?nigdy tam nie byl a teraz nagle zobaczyl ze jest hrubieszow?gdzie byl wczesniej? nie dajmy sie manipulowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaboga, wojewoda się obraziła? taka persona i ktoś śmie jej coś zarzucać?? ajajaj..boli...a teraz szybka akcja i nakaz odsnieżania w ciągu 24 z konsekwencjami jesli się nie uda !!! pachnie mi tu dyktaturą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...